Dlaczego warto?

Prowadzona Poradnia Dietetyczna w Nowym Tomyślu przez dyplomowanego dietetyka mgr Oliwię Markowską należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk . Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane programy dietetyczne przez mgr Oliwię Markowską są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia zawsze brany pod uwagę jest szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe, czynniki ekonomiczne, itp.

Każdy przygotowany program dietetyczny przez mgr Oliwię Markowską jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Poradnie Dietetyczne Dobry Dietetyk współpracują na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk prowadzona przez mgr Oliwię Markowską bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywa i poszerza swoją wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez mgr Oliwię Markowską oraz nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ