15 Lip

Wielkie Otwarcie Pieca Chlebowego w Nowej Róży!

W minioną sobotę, 13 lipca 2019 roku Poradnia Dobry Dietetyk Oliwia Markowska miała zaszczyt uczestniczyć w Wielkim Otwarciu Pieca Chlebowego w Nowej Róży! To już czwarta odsłona Akcji Promocyjnej podhasłem: „Zadbaj o zdrowie i zbadaj kondycję swojego ciała”!

Uczestnicy wydarzenia, mimo kapryśnej momentami pogody, chętnie korzystali z bezpłatnych konsultacji, analizy składu ciała, a także dzięki obecności pielęgniarki pomiarów ciśnienia tętniczego oraz stężenia glukozy we krwi 

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt pomiarów. Niestety okazuje się, że co trzeci badany ma nieprawidłowe wartości glukozy oraz ciśnienia tętniczego! Uczestnicy przyjmują regularnie leki, ale nie przywiązują wagi do zaleceń dietetycznych.

Smutny jest także fakt, że przeważający odsetek uczestników badania miał nadwagę lub był otyły  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczestnicy zdali sobie sprawę z tego, że zmiana stylu życia poprzez wdrożenie odpowiedniego sposobu odżywiania się i regularnej aktywności fizycznej są nieodłącznym elementem profilaktyki i leczenia takich schorzeń jak: nadwaga,otyłość, nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca!

Dla wszystkich uczestników biorących udział w Akcji Promocyjnej Poradnia Dobry Dietetyk w Nowym Tomyślu przygotowała upominki z logo Dobry Dietetyk

Dziękuję wszystkim chętnym, którzy wzięli udział w bezpłatnych pomiarach i konsultacjach

Raz jeszcze bardzo dziękuję Organizatorom za możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Już niedługo kolejna okazja do wzięcia udziału w Akcji Promocyjnej! Szczegóły wkrótce! :)

Twój komentarz
POKAŻ