Archiwum wpisów – Lipiec 2019

Witaminowa bomba - koktajl z mango i buraka!

Propozycja alkocol-free %%% na orzeźwienie! Czas na chwilę oddechu i witaminową bombę: koktajl z owocem z tropików i burakiem :)

Nieziemskie połączenie, polecam i życzę smacznego!

Potrawa jednogarnkowa - pierś z kurczaka z brązowym ryżem i dipem szpinakowym

Prosty posiłek przygotowanay przez mojego podopiecznego na wynos do pracy! :) Potrawa jednogarnkowa – pierś z kurczaka z brązowym ryżem i dipem szpinakowym! Bardzo smaczne i szybkie do wykonania danie. Polecam spróbować! 

Pierogi z nadzieniem jagodowym bez jajek

Korzystajmy z uroków lata pod postacią sezonowych owoców! Dziś propozycja z jagodami - pierogi bez jajek z nadzieniem jagodowym. Można podawać je z jogurtem naturalnym i innymi, ulubionymi owocami. Zachęcam do przygotowania!

 

 

Wielkie Otwarcie Pieca Chlebowego w Nowej Róży!

W minioną sobotę, 13 lipca 2019 roku Poradnia Dobry Dietetyk Oliwia Markowska miała zaszczyt uczestniczyć w Wielkim Otwarciu Pieca Chlebowego w Nowej Róży! To już czwarta odsłona Akcji Promocyjnej podhasłem: „Zadbaj o zdrowie i zbadaj kondycję swojego ciała”!

Festyn na Powitanie Lata oraz Święto Zupy w Borui Nowej

W minioną niedzielę, 7 lipca 2019 r. Poradnia Dobry Dietetyk Oliwia Markowska miała przyjemność uczestniczyć w Festynie na Powitanie Lata tym razem w Borui Nowej! Kolejny raz mieszkańcy oraz goście z innych miejscowości mieli okazję do skorzystania z bezpłatnych pomiarów i konsultacji, a także pomiaru stężenia glukozy we krwi!

Nadwaga i otyłość prowadzą do cukrzycy i miażdżycy

Cukrzyca i miażdżyca naczyń krwionośnych to tylko nieliczne konsekwencje nadwagi i otyłości. Epidemia otyłości niesie za sobą szereg negatywnych skutków dla organizmu człowieka w postaci licznych schorzeń dietozależnych, m.in.: cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń lipidowych i wielu innych! Jak można zapobiec występowaniu tego typu chorób? 

Back

POKAŻ