09 Czerw

Piknik Rodzinny "Przeszczep Darem Życia" w Nowym Tomyślu - nie mogło nas tam zabraknąć!

8 czerwca 2019 r. miałam przyjemność uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Drużynę Szpiku Nowy Tomyśl oraz Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu! :) To wspaniałe wydarzenie łączyło przyjemne atrakcje z akcją charytatywną - odbyła się zbiórka funduszy na dalsze działanie Drużyny Szpiku i Stowarzyszenia Życie Po Przeszczepie na rzecz transplantologii, do której udało mi się dołożyć cegiełkę od siebie :)

Podczas pikniku odbyły się liczne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, m. in. turniej piłkarski na Orliku czy ZUMBA – Lidko, dziękuję Ci za tą wspaniałą zabawę!!! :) Przez kilka godzin można było honorowo oddać krew. Wydarzenie uatrakcyjniła także obecność FoodTrucka. Miały miejsce liczne występy i prezentajcje, m. in. pokaz ratownictwa medycznego czy podnoszenia ciężarów LKS Budowlani Całus.

Poradnia Dobry Dietetyk Oliwia Markowska dodatkowo zainteresowała mieszkańców Nowego Tomyśla i okolic możliwością skorzystania z bezpłatnych konsultacji i analizy masy i składu ciała. Wykonaliśmy kilkadziesiąt pomiarów, które na pewno wpłyną na zwiększenie świadomości na temat stanu zdrowia i kondycji ciała. Odbyła się również loteria z nagrodami w postaci gadżetów firmowych Dobrego Dietetyka oraz Bonów zniżkowych do wykorzystania na pierwszą wizytę w Poradni Dobry Dietetyk Oliwia Markowska w Nowym Tomyślu :) Dziękuję wszystkim chętnym, którzy wzięli udział w konsultacjach i loterii! :) 

Bardzo dziękuję również organizatorom: Drużynie Szpiku oraz Powiatowemu Centrum Sportu w Nowym Tomyślu za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym, bardzo wartościowym wydarzeniu. Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na kolejnym i znów zrobimy razem coś dobrego dla innych :)

Twój komentarz
POKAŻ