Archiwum wpisów – Czerwiec 2019

Piknik na Powitanie Lata w Opalenicy

W niedzielę, 16 czerwca 2019 r. Poradnia Dobry Dietetyk Oliwia Markowska miała przyjemność uczestniczyć w Pikniku na Powitanie Lata w Opalenicy. Mieszkańcy Opalenicy i okolic mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji i analizy masy i składu ciała.

Orzeźwiający chłodnik z botwinki

Na upalne dni świetnym rozwiązaniem jest orzeźwiający chłodnik z botwinki! Mocno schłodzony prosto z lodówki :) Taki chłodnik jest lekki, niskokaloryczny i bardzo prosty w przygotowaniu. Ponadto dostarczy organizmowi potrzebnych witamin i składników mineralnych. Boćwina obfituje w potas, magnez oraz cynk. Zawiera też wapń i żelazo. Oprócz tego ma sporą dawkę beta-karotenu, witaminy C, kwasu foliowego oraz błonnika pokarmowego!  

Piknik Rodzinny "Przeszczep Darem Życia" w Nowym Tomyślu - nie mogło nas tam zabraknąć!

8 czerwca 2019 r. miałam przyjemność uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Drużynę Szpiku Nowy Tomyśl oraz Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu! :) To wspaniałe wydarzenie łączyło przyjemne atrakcje z akcją charytatywną - odbyła się zbiórka funduszy na dalsze działanie Drużyny Szpiku i Stowarzyszenia Życie Po Przeszczepie na rzecz transplantologii, do której udało mi się dołożyć cegiełkę od siebie :)

Domowe lody owocowe bez cukru

Zdrowe, niskokaloryczne lody bez konserwantów, aromatów i barwników?? Słodkie i bez dodatku cukru? Oto prosty i szybki przepis na pyszne sezonowe lody owocowe!

Back

POKAŻ